Opinie naszych gości

DODAJ NOWY KOMENTARZ

 
 
 
 
 
Z góry dziękujemy za szczerą opinię o naszym ośrodku !
katarzyna katarzyna
klimat pensjonatu jest przysłowiowym lekiem na każde zło. w Odargowie nie ma rzeczy niemożliwych, co wydaje się nierealne staje się realne, co niemożliwe staje się możliwe. a siła i moc zajęć ruchowych jest zbliżona do siły niebylajakiego egzorcysty;-) miejscówka po prostu mega i \"szacun\" dla całej załogi pensjonatu. miejsce, do którego chce się wracać!
Iza Iza
Po dwóch tygodniach \'\'Na Wzgórzu\'\'wyglądam już jak ...verte :-)\r\nBardzo dziękuję:Matyldzie,Zbyszkowi,Marii,p.Kasi,p.Tomkowi,p.Ewie,p.Michalinie i oczywiście p.Markowi-kaptanowi tego statku!\r\nTworzycie wyjątkowe miejsce!\r\ni już myślę o powrocie do Was.\r\nPozdrawiam Wszystkich \'\'Ciocia\'\'Iza z Piotrkowa T.
Agnieszka Agnieszka
Przyłączam się do chóru- cudowne miejsce, fajni ludzie i klimat. Efekty wymierne , mierzone w kilogramach i centymetrach i , ważniejsze, te niewymierne- totalny relaks i uśmiech długo po. Będę wracała i polecała. Nie zmieniajcie się za bardzo.
Kinga G. Kinga G.
Zbyszek, WIELKIE dzięki
Katja Lövgren Katja Lövgren
Jag vill tacka Zbyszek för underbar gymnastikprogram, både inne ock ute. Jag har svettats lika mycket som jag har skrattat. Tack Tomek för all hjälp med transporten. Jag gick ner i vikt verkligen med glädje och återkommer nästa år. September 2015. \r\n
Ewa S. Ewa S.
Bardzo dziękuję za wspaniały tydzień (28.08 - 05.09) jaki mogłam spędzić w Centrum. Po powrocie do domu zaczęło mi się chcieć ćwiczyć! Dziękuję za wszystko wszystkim pracownikom. Zbyszkowi za zaangażowanie i ogromną cierpliwość, Arturowi za masaże i Pani Kasi za uśmiech i życzliwość, Pani Ewie za jedzonko. Gratulacje dla Pana Marka. Wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Alicja M. Alicja M.
Już mija miesiąc od pobytu w Odargowie, a zdobyta energia i zrzucone kilogramy trwają! Bardzo dziękuję za wszystkie poranne rozruchy i przebieżki po plaży. Serdecznie wszystkim polecam miejsce, a szczególnie podziękowania przesyłam Zbyszkowi :).
Kasia Kasia
Kolejny juz raz na wzgórzu...i nawet listopadowe dni są piękne. Dziękuję bardzo za każdy dzień który mogę spędzić z cudownymi ludźmi ze wzgórza
Iza i Ela Iza i Ela
Bardzo dziękujemy za wspaniały i intensywny pobyt weekendowy, inspirujące ćwiczenia gimnastyczne (staramy się ćwiczyć w domu:), nordic walking nad morzem i wyjątkowe masaże - dziękujemy Panie Zbyszku!
Dorota i Wojtek Dorota i Wojtek
Wspaniały aktywny wypoczynek. Urozmaicone, pyszne i niskokaloryczne! posiłki (ukłony dla Pani Ewy), a zupa - krem marchwiowa z imibirem na medal. No i oczywiście dusza całego pobytu - ZBYSZEK. Trener profesjonalny, motywujący (NIE ODPUSZCZAMY), z dużym taktem i poczuciem humoru. Magiczne miejsce, gdzie nabiera się siły, zostawia za sobą stresy, no i można spotkać fajnych ludzi- pozdrawiamy super dziewczyny z Trójmiasta M. i D. Na pewno jeszcze tu wrócimy, bo był to nasz pierwszy pobyt. Dorota i Wojtek ( turnus 20-27.02.16)
Malgorzata Malgorzata
Polecam wypoczynek w pensjonacie\" Na wzgórzu\", domowa kameralna atmosfera, życzliwe podejście do każdej osoby, opieka Pana Zbyszka i przepyszne jedzonko Pani Ewy, które sprawia, że dietetyczne potrawy są przepyszne po prostu \" palce lizać\" , morskie powietrze, ćwiczenia pod fachowym okiem Pana Zbyszka, zajęcia na basenie, po prostu taki pobyt to na prawdę coś przedniego.Wróciłam zrelaksowana choć nie ukrywam zmęczona ćwiczeniami ( w domu tyle nie ćwiczę), na pewno tam jeszcze wrócę. POLECAM każdej kobiecie.
Kaska Kaska
To byl b.udany 14 dniowy pierwszy i mam nadzieje,ze nie ostatni pobyt \"Na wzgorzu \"\r\nTo bylo dokladnie to czego oczekiwalam i potrzebowalam.\r\nDziekuje za wspaniala rodzinna atmosfere.\r\nI polecam tu pobyt wszystkim ,ktorzy chca \"schudnac z usmiechem\" na ustach:)
Beata B.Rubciak Beata B.Rubciak
W \"Na Wzgórzu\" byłam ostatni tydzień maja. DRUGI raz!!!!Już zbieram pieniądze na następny rok.Ubóstwiam te \"babskie\"wyjazdy(zawsze jedziemy większą grupą z Łodzi). Taki prawdziwy, babski egoizm i zrobienie coś DLA SIEBIE!!!! Polecam.Matylda- buziory i do zobaczenia(super trener!!!)
Halina Halina
Wspaniały pobyt. Trzeci raz w tym samym miejscu. Serdeczna obsługa jak zwykle. Trenerzy świetni. Masaże profesjonalne.Posiłki smaczne i kolorowe. Czyściutkie pokoje. Relaks, spokój, odpoczynek. Dziękuję za cudowny pobyt.