dom wczasowy 'Na wzgórzu'

Wczasy odchudzające nad morzem?

Tylko w CAO „Na Wzgórzu” – o nas

Centrum Aktywnej Odnowy „Na Wzgórzu” koło Dębek zaprasza na wakacje odchudzające nad polskim morzem. Wychodząc naprzeciw Państwa różnym oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka propozycji turnusów odchudzających – nasza oferta jest skierowana do tych, którzy pragną połączyć aktywność fizyczną z wypoczynkiem oraz do tych, którzy po prostu chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Dlaczego na wczasy odchudzające warto wybrać się do CAO „Na Wzgórzu”? Choćby ze względu na wyjątkową lokalizację naszego ośrodka na bardzo urokliwych terenach wypoczynkowych gminy Krokowa. Mieścimy się w Odargowie, miejscowości sąsiadującej z Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Od piaszczystej plaży w Dębkach dzieli nas odległość 3 kilometrów, a od Jeziora Żarnowieckiego – 2 kilometrów. Serdecznie zapraszamy na wczasy nad morzem. Korzystny morski mikroklimat i bogaty ekosystem sprzyjają długim spacerom, wycieczkom rowerowym i podejmowaniu innych form aktywności fizycznej.
 

Aktywny wypoczynek nad morzem

Podczas pobytu na wakacjach odchudzających w naszym ośrodku będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach, organizowanych na sali gimnastycznej, na basenie, a także na świeżym powietrzu. Pomożemy Państwu w dobraniu odpowiedniego programu ćwiczeń w zależności od oczekiwań oraz indywidualnych potrzeb. Po intensywnym wysiłku fizycznym będziecie Państwo mogli skorzystać z pełnej regeneracji w naszym SPA. Do dyspozycji gości oddajemy między innymi salon kosmetyczny, gabinety masażu i odnowy biologicznej (prysznic Vichy, Nuvola Spa Jet). Na terenie ośrodka znajdują się również jadalnia i kawiarnia, gdzie przygotowujemy zdrowe i pełnowartościowe potrawy będące podstawą menu podczas dietetycznych wakacji. Z nami odchudzanie na wczasach będzie łatwe, przyjemne i skuteczne!
 

Zakwaterowanie na wczasach odchudzających

Organizujemy profesjonalne, a przy tym stosunkowo tanie wczasy odchudzające, podczas których oferujemy zakwaterowanie w przestronnych i funkcjonalnych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Chcąc zagwarantować naszym Gościom dostęp do technicznych udogodnień, wyposażyliśmy każdy pokój w telewizor, radio i dostęp do Internetu. Nasi Goście mogą relaksować się na balkonach przynależnych do pokoi, z których rozciąga się piękny widok na las i linię brzegową. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas turnusów odchudzających panowała kameralna, rodzinna atmosfera.