Opinie naszych gości

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami Gości, którzy wzięli już udział w naszych turnusach odchudzających. Dzięki temu dowiecie się Państwo, co inni sądzą o naszej ofercie – programie zajęć ćwiczeniowych i regeneracyjnych, pakiecie żywieniowym, standardzie pokoi i innych warunkach zakwaterowania. Być może ułatwi to Państwu podjęcie decyzji o wyjeździe na dietetyczne wczasy z aktywnym wypoczynkiem nad morzem. Nasza propozycja to wczasy tanie, a jednocześnie profesjonalnie zorganizowane. Zapraszamy do Odargowa koło Dębek!

DODAJ NOWY KOMENTARZ

 
 
 
 
 
Z góry dziękujemy za szczerą opinię o naszym ośrodku !
Ania PAnia P
Chciałabym serdecznie podziękować za przemiły i relaksujący pobyt w CAO "Na Wzgórzu". Z całego serca polecam wszystkim to cudne miejsce i myślę, że wrócę tu nie raz. Wszystko oceniam na "szkolną szóstkę" :) Super dobrane zajęcia ruchowe, wspaniali trenerzy - tu chciałabym podziękować trenerce Madzi, która profesjonalnie prowadzi bardzo ciekawe zajęcia i wprowadza też innowacje, np. pilates na plaży przy pięknej pogodzie, poza tym jest osobą sympatyczną i otwartą na innych, z dużym poczuciem humoru. Cały personel zasługuje na wspaniałą ocenę - pozostali trenerzy również: przebojowa Matylda, czy kosmetyczka Mirka, która robi cudne maseczki, czy masażysta Łukasz, który przywraca bolące plecy do "normalności" oraz panie kucharki, które przygotowują niezwykłe, dietetyczne posiłki :))) Nauczyłam się techniki nordic walking, ćwiczeń pilates, aqua aerobicu oraz ćwiczeń fitness. Mam teraz pełną motywację, aby kontynuować taki schemat na co dzień. Oczywiście dziękuję bardzo właścicielom Pani Magdzie i mężowi, którzy są przemili dla klientów, każdego traktują indywidualnie, proponują korzystne ceny i gratisy :) Codziennie Pani Magda z uroczym uśmiechem wita każdą osobę i pyta o samopoczucie. Super !!!!!!!!!!!!!! Polecam !!!!!!!!!!!!!!
HalinaHalina
Byłam tu w pierwszej połowie lipca 2017 po raz pierwszy.Jechałam bez szczególnego przekonania. BYŁO SUPER!!! Do tego super towarzystwo i terapia śmiechem!Obsługa fantastyczna!Jedzenie....poezja! Schudłam,odmłodniałam,wypiękniałam i poprawiłam kondycję. Pozdrowienia dla Magdy i jej doborowej załogi oraz Boskiego Trenera i Anielic:) SERDECZNIE POLECAM!!!
Bartosz WierzejewskiBartosz Wierzejewski
Przyjąłem sobie jako zwyczaj by nie pojawiać się kolejny raz w tym samym miejscu ale już dziś wiem, że tym razem będzie inaczej :) Oficjalnie: Spędziłem wspaniały tydzień, pełny zróżnicowanych treningów (długie spacery, pilates, aerobik w wodzie, gimnastyka) dobrego i zdrowego jedzenia (ukłon w kierunku Pani Ewy i Dziewczyn z kuchni) miłej i serdecznej atmosfery (którą wspólnie budowali Właściciele i Pracownicy). W tle piękna plaża i ciekawe miejsca. Mniej oficjalnie: Dziękuję Magdzie i Mirkowi za niespotykany, wręcz rodzinny klimat, który cały czas nam towarzyszył, „Biniowi” i Panu Masażyście za pomoc, porady i humor. Osobne podziękowania ślę Matyldzie: za wytrwałość, niezłomność, pomoc i opiekę. Mati!, dziękuję za każdy dzień wytężonej pracy, za uśmiech, za wszystko.
Jola KubicaJola Kubica
Pobyt w tym miejscu to najlepszy sposób aby odmłodnieć schudnąć i spędzić cudowny czas. Pyszna kuchnia i . świetni instruktorzy. oczywiście wrócę tam znowu.