sprawdź terminy turnusów | cennik | rezerwacja | zobacz plan dnia

Koktajle oczyszczające – dieta na wczasach odchudzających

Jednym z elementów naszych wczasów odchudzających jest odpowiednio dobrana dieta. Dieta strukturalna – oprócz możliwości zrzucenia nadprogramowych kilogramów – zapewnia dogłębne oczyszczenie organizmu z wszelkich toksyn. Na dwa, trzy dni stosowania kuracji metabolizm spowolnia, dzięki czemu unikniemy efektu jo-jo. Mieszanki, z których są przygotowywane koktajle, zawierają w swoim składzie produkty o niskim indeksie glikemicznym, przez co głód zastąpimy uczuciem sytości. Warto zatroszczyć się o to, aby składniki zalecane w przyrządzaniu koktajli z uwagi na bogactwo witaminowe weszły do codziennego jadłospisu na stałe, a nie tylko na czas trwania turnusu odchudzającego. Zapraszamy na wakacje z odchudzaniem do naszego ośrodka koło Dębek, podczas których będziecie Państwo mieli okazję spróbować serwowanych przez nas wyśmienitych dań.

Przykładowy jadłopis-PAKIET "ACTIVE DETOX & SPA"

Pierwszy dzień (niedziela)

18.00.koktajl z jogurtu lub kefiru,małego bana,łyzki siemienia lnianego albo zarodków lub otrąb pszennych.Całość należy dokładnie zmiksować.

Drugi dzień (poniedziałek)

8.00. koktajl z szklanki mleka sojowego,200 gram truskawek,łyżeczkę siemienia lnianego/zarodków/otrąb pszennych.Całość zmiksować.

11.30.koktajl z szklanki soku pomarańczowego,łyżka otrąb pszennych z dodatkiem czterech suszonych moreli.Całość zmiksować. 

15.00.koktajl z szklanki soku pomidorowego,pół puszki tuńczyka z łyżeczka siemienia lnianego i morszczynu.Całość zmiksować.

18.30.koktajl z szklanki mleka sojowego,sześć suszonych moreli,łyżka siemienia lnianego,dwie łyzku otrąb owsianych.Całość zmiksować.

Trzeci dzień (wtorek)

8.00.koktajl z szklanki mleka sojowego,200 gram truskawek,łyżeczka siemienia lnianego,łyżeczka zarodków lub otrąb pszennych.Całość zmiksować. 

11.30.koktaj z szklanki soku pomarańczowego,cztery suszone morele,łyżeczka zarodków lub dwie łyżeczki otrąb.Całość zmiksować.

15.00.koktaj z szklanki soku pomidorowego,pół puszki tuńczyka,łyżeczkę siemienia lnianego oraz morszczynu.Całość zmiksować.

18.30.koktaj z szklanki mleka sojowego,mały banan,łyżeczka siemienia lnianego,dwie łyżeczki otrąb.Całość zmiksować.

 

 

 
© 2009-2013 Wczasy Odchudzające CAO Na Wzgórzu | tel. 606 391 760